Centrum Zdrowia i Urody Mayorka

Kosmetologia upiększająca

Kosmetyka upiększająca to dział kosmetologii zajmujący się poprawą wyglądu oraz optycznego kształtowania twarzy i sylwetki. W Centrum Zdrowia i Urody Mayorka wykonujemy profesjonalne zabiegi upiększające, które podkreślają walory naturalnej urody, jak również pomagają zamaskować i skorygować różne defekty skórne oraz niedoskonałości cery. Nasi wyszkoleni specjaliści pomogą wydobyć Twoje naturalne piękno. Pomogą dobrać odpowiedni dla Ciebie zabieg. Zajmą się Tobą od stóp po końcówki rzęs. Tak abyś wyszła od nas zrelaksowana, zadbana, rozpieszczona i pewna siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą upiększającą. Z nami do doskonałości!

Nowoczesny sprzęt

Nowoczesny sprzęt

Zabiegi wykonywane przez nas pozwalają osiągnąć spektakularne efekty w modelowaniu sylwetki, oraz walce z niedoskonałościami.

Certyfikaty

Certyfikaty

Nasz zespół posiada wysokie kwalifikacje oraz certyfikaty które uprawniają do wykonywania zabiegów na nowoczesnych urządzeniach.

Konsultacje

Bezpłatne konsultacje

Możesz liczyć na naszą wiedzę i fachowość, dobierzemy idealny zabieg dla Ciebie, spełniający oczekiwania i zamierzony efekt.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gabinet gwarantuje pełną sterylność pomieszczeń, urządzeń oraz narzędzi by w pełni zadbać o bezpieczeństwo naszego klienta.