Observ520x
Mayorka  »  Zabiegi   »   Analiza skóry twarzy Observ520x

Analiza skóry twarzy Observ520x

Komputerowa diagnostyka twarzy z wykorzystaniem najnowszej technologii pozwala zaplanować najbardziej optymalną terapię i pielęgnację, co pozwala nam uzyskiwać zamierzone efekty z jeszcze wyższą skutecznością.

  • Czas trwania:

    30 minut

  • Wskazania:

    Cera sucha, odwodniona, zmęczona, w celu dobrania odpowiedniego zabiegu

  • Części ciała:

    Cała twarz

Umów się na zabieg

Kompleksowa ocena skóry

Komputerowa analiza skóry twarzy Observ520x

Analiza twarzy przy użyciu OBSERV rozpoczyna się od wyjątkowej podróży przez różne warstwy skóry. Jedyną warstwą widoczną dla oczu jest zewnętrzna warstwa naskórka. Tutaj strukturę powierzchni skóry tworzą tkanki nabłonkowe. Warstwa podstawna naskórka, w której powstają pigmenty skóry produkowane przez monocyty, odpowiada za odcień skóry – koloryt i przebarwienia. Sieć naczyń krwionośnych jest bogata w krew i tlen, dzięki czemu głęboko odżywia skórę właściwą, jednocześnie to właśnie tutaj najczęściej znajdujemy przyczynę stanów zapalnych i zaczerwienień skóry. 

Observ520x
Observ520x

Poszczególne tryby analizy skóry dostarczają metody diagnostyczne umożliwiające identyfikację pierwotnej przyczyny określonych problemów skórnych oraz ogólnej kondycji skóry.

Observ wykorzystuje szereg opatentowanych diod LED oraz innowacyjną technologię specjalnych filtrów zapewniającą znacznie większą przejrzystość i dokładność, czego efektem jest niespotykany obraz powierzchni skóry i jej warstw głębokich.

Observ pozwala na analizę skóry w 4 trybach diagnostycznych

Polaryzacja równoległa

Polaryzacja krzyżowa

Światło UV

Lampa Wooda’a

Skórę, zarówno warstwę naskórkową, jak i skórę właściwą, można uznać za półprzezroczysty, niejednorodny materiał. We wnętrzu tych warstw dochodzi do rozpraszania i pochłaniania światła przez różne tkanki i substancje, takie jak melanina, kolagen, czy naczynia krwionośne. Informacje wizualne dotyczące wyglądu skóry i analiza diagnostyczna jej głębszych warstw umożliwia nam kosmetologom opracowanie indywidualnie dobranych terapii i planów zabiegowych skierowanych na konkretne problemy skórne. 

Jak przygotować się do analizy ?

To bardzo ważne, żeby na zabieg badania skóry przyjść bez makijażu. Demakijaż należy wykonać na minimum 1 godzinę przed wizytą.

Komputerowa analiza skóry twarzy Observ520x
Komputerowa analiza skóry twarzy Observ520x
Komputerowa analiza skóry twarzy Observ520x

Jak wygląda analiza skóry twarzy ?

Konsultacja kosmetologiczna

Komputerowe badanie skóry połączone jest z konsultacją kosmetologiczną, podczas której poznasz problemy oraz potrzeby swojej skóry. Badanie wykonywane jest za pomocą nowoczesnego urządzenia Observ 520x holenderskiej firmy Sylton. 

Zabieg oraz analiza wyników

Zabieg rozpoczyna się wykonaniem 8 zdjeć całej twarzy w 5 pozycjach. Klientka wkłada głowę do zaciemnionego urządzenia. Kosmetolog wydaje komunikaty gdzie należy się patrzeć i jak odwrócić głowę. I już wszystko. W tak krótkim czasie powstają wysokiej rozdzielczości, bardzo dokładne zdjęcia, na podstawie których kosmetolog jest w stanie ocenić kondycję skóry na poszczególnych jej warstwach. Kosmetolog przystępuje do analizy wyników omawiając stan skóry.

Plan zabiegowy na najbliższe 3-6 miesięcy

Plan zabiegowy 3-6 miesięcy + dobór indywidualnej pielęgnacji domowej. Wyniki analizy otrzymasz od nas w formie specjalnie przygotowanej recepty piękna.

Observ520x
Observ520x
Observ520x