Manicure
Mayorka  »  Kosmetologia upiększającaZabiegi   »   Manicure

Manicure

Manicure hybrydow, klasyczny, biologiczny, żelowy, japoński.

  • Czas trwania:

    45 - 90 minut (w zależności od formy)

  • Wskazania:

    nierówne, pofalowane paznokcie. wysuszone, narastające skórki. sucha skóra dłoni. nieestetyczny wygląd dłoni

  • Części ciała:

    Dłonie

Umów się na zabieg

Manicure hybrydowy 

Jest to zabieg, który na pierwszy rzut oka nie różni się od manicure klasycznego. Zasadniczą różnicą tego manicure jest pomalowanie paznokci lakierem hybrydowym, który będzie utrzymywał swój blask i trwałość maksymalnie do 3 tygodni. Natomiast paznokcie będą odżywione dzięki zastosowaniu bazy proteinowej.

Czas wykonania: 60 min

Manicure klasyczny

Polega na tradycyjnym zabiegu skrócenia i opiłowaniu paznokci, oraz usunięciu cążkami skórek, i pomalowaniu paznokci zwykłym lakierem bądź samą odżywką. Twoje paznokcie będą wyglądały na zadbane i eleganckie.

Czas wykonania: 60 min

Manicure biologiczny

Jest to alternatywa dla manicure klasycznego, polega na opiłowaniu płytki paznokcia i odsunięciu skórek metodą biologiczną. Na koniec płytka paznokcia pokryta zostaje odżywką lub kolorowym lakierem.

Czas wykonania: 45 min

Manicure żelowy

Nazywany inaczej modelowaniem paznokci metodą światło-utwardzalną. Przedłużanie paznokci za pomocą żelu, który nakładany jest na naturalną płytkę .Zapewnia naturalny i estetyczny wygląd paznokcia.

Czas wykonania: 90 min

Manicure japoński

Jest to zabieg polegają na skróceniu i opiłowaniu paznokci, następnym krokiem jest nałożenie preparatów zawierających witaminę A i E, keratynę, pyłek pszczeli, oraz krzemionkę z morza japońskiego. Preparaty te wzmocnią płytkę paznokcia i rozświetlą ją. Zabieg ten powinien być wykonywany w serii 5 zabiegów raz w tygodniu.

Czas wykonania: 45 min