O nas

Mayorka  »  O nas

Centrum Zdrowia i Urody

Stworzyliśmy je, by w jednym miejscu można było kompleksowo zadbać o swoją urodę, a także o zdrowie i kondycję.

Nasz zespół to osoby posiadające wysokie kwalifikacje oraz certyfikaty uprawniające do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń. Posiadamy w swoim zespole kosmetologów, podologów, fryzjerów oraz trenerów personalnych.

Pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości sprzętach i kosmetykach.

Wszystko to w trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów.

Zabiegi proponowane przez nas z wykorzystaniem wysokiej jakości urządzeń pozwolą osiągnąć spektakularne efekty zarówno w modelowaniu sylwetki, jak i w walce z niedoskonałościami oraz oznakami starzenia.

Skuteczność wszystkich stosowanych przez nas technologii potwierdzona jest międzynarodowymi certyfikatami i badaniami klinicznymi.

Centrum Zdrowia i Urody
Centrum Zdrowia i Urody
Centrum Zdrowia i Urody
Centrum Zdrowia i Urody
Mayorka nasza oferta

Centrum Zdrowia i Urody

Gwarantujemy Ci, że będziemy się rozwijać zapewniając Ci coraz nowocześniejszą i szerszą ofertę usług. Chcemy, by „Mayorka” stało się Twoją prywatną wyspą piękna, relaksu i luksusu.

Nasz gabinet gwarantuje pełną sterylność pomieszczeń, urządzeń oraz narzędzi. W swoim wyposażeniu posiadamy autoklaw oraz myjkę ultradźwiękową, by w pełni zadbać o bezpieczeństwo naszego klienta.

O nas
Nowoczesny sprzęt

Nowoczesny sprzęt

Zabiegi wykonywane przez nas pozwalają osiągnąć spektakularne efekty w modelowaniu sylwetki, oraz walce z niedoskonałościami.

Certyfikaty

Certyfikaty

Nasz zespół posiada wysokie kwalifikacje oraz certyfikaty które uprawniają do wykonywania zabiegów na nowoczesnych urządzeniach.

Konsultacje

Bezpłatne konsultacje

Możesz liczyć na naszą wiedzę i fachowość, dobierzemy idealny zabieg dla Ciebie, spełniający oczekiwania i zamierzony efekt.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gabinet gwarantuje pełną sterylność pomieszczeń, urządzeń oraz narzędzi by w pełni zadbać o bezpieczeństwo naszego klienta.