Opis zajęć

Brazylijskie pośladki

Brazylijskie pośladki

Trening wzmacniający, który skupia się na dolnych partiach ciała. Specjalnie wyselekcjonowany zestaw ćwiczeń, który pozwoli na uzyskanie jędrnych i kształtnych pośladków, które z pewnością są marzeniem każdej kobiety.

To jednak nie wszystko. Zajęcia te pozwolą także na redukcję masy ciała i uzyskanie smukłej sylwetki. Wykorzystuje się między innymi takie akcesoria jak gumy, sztangi, a także wolny ciężar i obciążenie własnego ciała.

Trening obwodowy

Trening Obwodowy to świetne zajęcie, które zdecydowanie wpłyną pozytywnie na Twoje zdrowie. Ich głównym celem jest redukcja nadprogramowych kilogramów, ale jednocześnie zwiększenie siły i budowanie mięśni.

To najlepszy sposób na uzyskanie szybkich efektów i osiągnięcie celu, jakim jest zgrabna, smukła, ale umięśniona sylwetka.

W ćwiczenia podczas treningu zaangażowane jest całe ciało.

Trening obwodowy
Fit sylwetka

Fit sylwetka

Super sylwetka, idealna figura, zgrabne ciało – bez względu, jak nazwać zdrowe, wyrzeźbione i smukłe ciało, jest ono marzeniem wielu osób. Aby je osiągnąć, decydują się na różne kroki – dietę, ćwiczenia, sport, suplementację. Jeśli Ty również chcesz zawalczyć o sportową sylwetkę lub po prostu o swoje dobre samopoczucie – zajęcia Super Sylwetka to doskonały pomysł!

W trakcie zajęć grupowych realizowany jest program ćwiczeń, który łączy w sobie spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmacnianie mięśni. Dzięki temu holistycznie oddziałujesz na swoje ciało.

Sprawdź, co możesz zyskać!

Fit MIX

Forma aerobiku, która łączy trening aerobowy wraz z ćwiczeniami rzeźbiącymi wszystkie mięśnie. W trakcie zajęć wykorzystuje się: hantle, stepy, itp. Dzięki temu nie tylko wyrzeźbisz mięśnie i ukształtujesz sylwetkę. Ćwiczenia zwiększają wydolność fizyczną, poprawiają koordynację ruchów, przyspieszają spalanie tłuszczu i poprawiają przemianę materii. W zajęciach mogą brać udział zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane w każdym wieku. Są to zajęcia wzmacniająco-kształtujące, które zapewniają płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda.

Dzięki tym zajęciom:

  • Wytrenujecie mięśnie, o których wcześniej nie wiedzieliście, że je posiadacie!
  • Pozbędziecie się zbędnego tłuszczu.
  • Pozbędziecie się centymetrów wokół talii.
  • Trener jest skupiony na Was i Waszych potrzebach!
  • Ujędrnicie i ukształtujecie ciało.
Fit MIX
Brzuch uda pośladki

Brzuch uda pośladki

Połączenie ćwiczeń siłowych i wydolnościowych, pozwalających wyrzeźbić dolne partie ciała (pośladki, uda, brzuch), poprawić siłę mięśniową oraz elastyczności i kształt mięśni.

Zajęcia zaczynają się rozgrzewką mającą na celu przygotowanie organizmu do dalszego wysiłku. Kolejna część zajęć ukierunkowana jest na wzmacnianie i kształtowanie pośladków, ud, brzucha. Trening kończą ćwiczenia rozciągające i relaksujące.

Atak na ciało

To zajęcia wzmacniające, budujące wytrzymałość mięśni, modelujące sylwetkę, przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej a w szczególności boczków, brzucha, talii i pośladków. Dla osiągnięcia lepszych efektów oraz urozmaicenia zajęć wykorzystywane są wszelkiego rodzaju sprzęty: hantle, stepy, piłki itp.

Trening ten ma na celu nie tylko spalenie nadmiarów tkanki tłuszczowej, odkrycie mięśni i ich wzmocnienie ale również gwarantuje prostą postawę i stabilizację kręgosłupa ,a więc coś dla tych, którzy pragną zabezpieczyć kręgosłup przed nadmiernymi obciążeniami związanymi z siedzącym trybem życia czy nadmierną ilością treningów, bowiem każdy trening kończy się solidną dawką stretchingu.

Trening
Body ball

Ogólnorozwojowe Body Ball

Zajęcia na dużych  piłkach, które  stosowane są również w rehabilitacji. Wspaniały trening  ogólnorozwojowy. Ćwiczenia na piłce świetnie wzmocnią nasze ciało w odciążeniu kręgosłupa. Piłka jest tu wykorzystywana jako jeden z lepszych przyborów do treningu funkcjonalnego, podczas którego nie izolujemy pracy mięśni , trenujemy kompleksowo całe ciało i jednocześnie wzmacniamy mięśnie posturalne, poprawiając  naszą równowagę  i siłę wewnętrzną.

Trening polecany zdecydowanie dla wszystkich.

Body&Mind

Zajęcia mają charakter relaksacyjny, są przeznaczone dla wszystkich tych, którzy są zestresowani i chcą choć na moment zapomnieć o otaczającym świecie i nauczyć się radzić sobie z problemami dnia codziennego.

Body & Mind nauczy cię panować nad własnym ciałem i wsłuchiwać się w jego rytm.

Body&Mind
Stretching

Stretching

Zajęcia o niskiej intensywności z kategorii Body&Mind, nastawione na rozciąganie mięśni i ścięgien, wsparcie układu kostnego, wzmocnienie stawów oraz relaks całego ciała. Ćwiczenia są realizowane na matach. Standardowa sesja trwa do 55 minut i obejmuje ćwiczenia izometryczne (szybkie spięcie mięśni, a następnie powolne ich rozluźnianie) oraz elementy technik oddechowych.

Stretching sprawdzi się doskonale na zakończenie ćwiczeń siłowych czy wzmacniających, uzupełnienie fizjoterapii np. po kontuzjach, ale także jako odrębny trening harmonijnie usprawniający całe ciało.

Zdrowy kręgosłup

Zdrowy kręgosłup to świetne zajęcia dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i zredukować dolegliwości związane z wadami postawy.

Świetny trening prozdrowotny, który wzmocni mięśnie grzbietu, zwiększy ruchomość kręgosłupa i wzmocni całe ciało. To jednak nie wszystko, specjalny zestaw ćwiczeń idealnie sprawdzi się, aby rozluźnić i odprężyć całe ciało i zrelaksować umysł. Wszystko odbywa się w rytm spokojnej muzyki.

Zdrowy kręgosłup