O nas

 

 

Centrum Zdrowia i Urody Mayorka

 

powstało z myślą o Tobie. Stworzyliśmy je, by w jednym miejscu można było kompleksowo zadbać o swoją urodę, a w przyszłości także o zdrowie i kondycję.

Nasz zespół to osoby posiadające wysokie kwalifikacje oraz certyfikaty uprawniające do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń. Posiadamy w swoim zespole kosmetologów, podologów oraz fizjoterapeutę. Pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości sprzętach i kosmetykach. Wszystko to w trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów.

Zabiegi proponowane przez nas z wykorzystaniem wysokiej jakości urządzeń pozwolą osiągnąć spektakularne efekty zarówno w modelowaniu sylwetki, jak i w walce z niedoskonałościami oraz oznakami starzenia. Skuteczność wszystkich stosowanych przez nas technologii potwierdzona jest międzynarodowymi certyfikatami i badaniami klinicznymi.

Możesz liczyć na naszą wiedzę i fachowość. Już wkrótce będziemy chcieli Cię zaprosić na bezpłatne konsultacje, podczas których dobierzemy idealny dla Ciebie zabieg, spełniający Twoje oczekiwania i zamierzony efekt. Gwarantujemy Ci, że będziemy się rozwijać zapewniając Ci coraz nowocześniejszą i szerszą ofertę usług. Chcemy, by "Mayorka" stało się Twoją prywatną wyspą piękna, relaksu i luksusu.

Nasz gabinet gwarantuje pełną sterylność pomieszczeń, urządzeń oraz narzędzi. W swoim wyposażeniu posiadamy autoklaw oraz myjkę ultradźwiękową, by w pełni zadbać o bezpieczeństwo naszego klienta.

Mayorka

Centrum Zdrowia i Urody
ul. Ks.Cz. Majorka 14
63-400 Ostrów Wielkopolski

 

Polityka prywatności i polityka cookies

Kontakt z nami

Tel: +48 884 000 613
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Newsletter

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile z najnowszymi informacjami.

Search