Mezoterapia
Mayorka  »  Kosmetologia estetycznaZabiegi   »   Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa

Dzięki zabiegowi mezoterapii mikroigłowej widoczne jest spłycenie zmarszczek, efekt pogrubienia skóry oraz naturalna stymulacja produkcji kolagenu. Ponadto już po jednym zabiegu uzyskujemy zmniejszenie widoczności porów oraz blizn (potrądzikowych, oparzeniowych, powypadkowych).

 • Czas trwania:

  60 minut

 • Wskazania:

  objawy starzenia się skóry twarzy, szyi i dekoltu: zmarszczki, linie, fałdy, wiotkość skóry, utrata owalu, suchość skóry, szorstkość, przebarwienia i blizny

 • Części ciała:

  Cała twarz, szyja i dekold

Umów się na zabieg

W naszym salonie wykonywany jest zabieg mezoterapii mikroigłowej

Najnowszym oryginalnym urządzeniem rekomendowanym jako najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do frakcyjnego mikronakłuwania skóry. Urządzenie wykorzystując opatentowany system pulsujących igieł ułatwia dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej oraz pobudza skórę do wykorzystania jej naturalnych zdolności regeneracyjnych.

Mezoterapia mikroigłowa najnowszym oryginalnym urządzeniem jest idealnym rozwiązaniem dla klientów poszukujących doskonałych rezultatów i komfortu bez okresu rekonwalescencji.

Technologia naszego urządzenia

Zaawansowane technologie zastosowane w urządzeniu zmieniają diametralnie dotychczasowe możliwości mikronakłuwania skóry. Urządzenie posiada badania kliniczne i spełnia najwyższe standardy jakości zabiegów i bezpieczeństwa

potwierdzone Certyfikatem CE Medycznym

Rewolucyjny 16-igłowy kartridż pozwala na wykonanie 1920 nakłuć na sekundę, co stanowi o 47,9% więcej niż poprzedni model, a jednocześnie o 104% więcej w stosunku do innych urządzeń nakłuwających skórę dostępnych na rynku. Igły 33G oscylują do 120 obrotów na sekundę, dzięki czemu urządzenie inicjuje więcej mikrokanałów frakcyjnych ułatwiających regenerację skóry i penetrację substancji czynnych. Żadne inne urządzenie dostępne obecnie na rynku nie jest nawet blisko osiągnięcia tych unikalnych parametrów.

Igły wykonane z molibdenu nie zawierają chromu i niklu, dlatego zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale. Molibden uznawany jest za najbardziej zaawansowany materiał służący do produkcji narzędzi chirurgicznych. Dzięki jego zastosowaniu igły są niezwykle cienkie i wytrzymałe co znacznie poprawia komfort pacjenta podczas zabiegu.

Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,2 mm do 3 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w przypadku derma-roller’ów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły. Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł zabieg jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Znacząco zostaje skrócony również czas terapii i powrotu do codziennych czynności.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Tylko igły urządzenia, które posiadamy w naszym gabinecie są sterylizowane promieniami gamma. Posiadają także unikalną, medyczną osłonkę silikonową zapobiegającą przedostawaniu się płynów. Zewnętrzny kartridż jest wzmocniony osłoną chroniącą przed pyłem. Technologia Anti-Contamination zapobiega wewnętrznemu i zewnętrznemu przedostawaniu się płynów zabiegowych, nawet w przypadku skomplikowanych procedur. Proces jest niezwykle czysty, bezpieczny i sterylny.

Wskazania do zabiegu

 • profilaktyka przeciwstarzeniowa
 • korekta drobnych zmarszczek
 • nawilżenie, odżywienie, rewitalizacja skóry
 • wiotczenie skóry (twarzy, szyi, dekoltu)
 • terapia przebarwień
 • rozszerzone pory
 • blizny potrądzikowe, oparzeniowe, powypadkowe

Przeciwwskazania

 • choroby nowotworowe i autoimmunologiczne
 • niewyrównana cukrzyca
 • opryszczka w stanie aktywnym
 • alergie na składniki preparatów
 • ciąża i karmienie piersią
 • stany zapalne na skórze, zranienia
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych

Efekty zabiegu

Dzięki zastosowanym najnowszym rozwiązaniom technologicznym szybko i skutecznie poprawia się nawilżenie, wygładzenie, elastyczność, koloryt, pogrubienie i tekstura oraz stymulowane są włókna kolagenowe i pobudzona skóra do samoregeneracji.

Dla uzyskania najlepszych efektów zabieg powinien być wykonywany cyklicznie – zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów, w odstępach 3-6 tygodni.