Bony Podarunkowe

Nie masz pomysłu na prezent dla najbliższej osoby?

Podaruj zaproszenie lub bon wartościowy na dowolny zabieg lub kwotę. Zakupienie udanego i trafionego prezentu jest nie lada sukcesem.

 

Bon Podarunkowy to doskonały prezent na każdą okazję, dobrany na miarę potrzeb bliskiej Ci osoby. Poniżej podajemy niezbędne informacje o bonach i możliwościach ich realizacji. Aby ułatwić Ci wybór spośród bogatej oferty naszych zabiegów, przygotowaliśmy wyjątkowe propozycje bonów upominkowych z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia:

 

Wybierz spośród trzech poniższych propozycji i ciesz się z trafionego prezentu!

 

 

 

To idealny wybór jeśli nie do końca wiesz czy osoba obdarowana będzie wolała wybrać chwile relaksu i odprężenia, czy wyjątkowy indywidualnie dobrany zabieg na twarz.

Po otrzymaniu bonu upominkowego osoba obdarowana sama podejmie decyzję spośród dwóch opcji:

 • relaksacyjny aromatyczny masaż ciała i twarzy wraz z masażem stóp lub dłoni
 • indywidualnie dobrany zabieg pielęgnacyjny twarzy wraz z relaksacyjnym masażem twarzy szyi i dekoltu

Cena SREBRNEGO bonu podarunkowy : 180 zł
Czas trwania: około 1 godziny

 

 

To połączenie wyjątkowych chwil relaksu z intensywnym działaniem profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, indywidualnie dobranych dla potrzeb skóry.

Bon ZŁOTY to:

 • aromatyczny, relaksacyjny masaż pleców
 • indywidualnie dobrany zabieg regenerujący na twarz szyję i dekolt wraz z odprężającym masażem
 • masaż dłoni na odżywczym preparacie idealnym dla spierzchniętych zimą dłoni

Cena ZŁOTEGO bonu upominkowego: 300 zł
Czas trwania: około 2 godziny

 

 

To najbardziej ekskluzywny pakiet zabiegów przygotowany z myślą o osobach najbardziej wymagających. To 3 godziny relaksu i odprężenia. To istna bomba dla duszy i ciała!

W skład bonu diamentowego wchodzi:

 • wyjątkowo odprężający rytuał pielęgnacyjny całego ciała wraz z masażem
 • ekskluzywny i odprężający zabieg Złoto Maroka na twarz szyję i dekolt o działaniu odmładzającym wraz z masażem relaksacyjnym

Cena DIAMENTOWEGO bonu podarunkowego: 450 zł
Czas trwania: około 3 godziny

 

Możesz również wybrać inny zabieg z naszej obecnie obowiązującej oferty dostępnej również na portalu moment.pl https://www.moment.pl/centrum-zdrowia-i-urody-mayorka

 

 • Bon na wybraną kwotę i tutaj możesz skorzystać z dostępnej Promocji Świątecznej "Więcej wydajesz, więcej dostajesz" - Regulamin dostępny poniżej

 

Jeżeli chcesz pozostawić wybór osobie obdarowanej to możesz zakupić Bon Podarunkowy na kwotę i skorzystać z Promocji "Więcej wydajesz, więcej dostajesz"

- Regulamin dostępny poniżej

 

REGULAMIN PROMOCJI „WIĘCEJ WYDAJESZ, WIĘCEJ DOSTAJESZ”

OBOWIĄZUJE OD 14.12.2019 DO 24.12.2019

Kup w dniach 14.12-24.12 bon podarunkowy na kwotę powyżej 300 zł i otrzymaj +20% zwrotu w formie bonu podarunkowego. Zwrot może być doliczony do wartości Bonu głównego. Bon możesz podarować bliskiej Ci osobie.

Zobacz ile możesz zyskać:

 • wydajesz 300 zł dostajesz od nas 60 zł
 • wydajesz 400 zł dostajesz od nas 80 zł
 • wydajesz 500 zł dostajesz od nas 100 zł
 • wydajesz 1000 zł dostajesz od nas 200 zł itd.

 
Postanowienia ogólne:

Organizatorem promocji jest R&A Kalachurscy Spółka Jawna z siedzibą przy ul. ks. Cz. Majorka 14 w Ostrowie Wielkopolskim posiadający numer NIP: 6222786085 zwany dalej “Organizatorem”.
Do zadań Organizatora należy bieżące nadzorowanie przebiegu Promocji, rozwiązywanie konfliktów oraz dbanie o interesy Klientów.
Promocja polega na zakupie na kwotę od 300 zł bonu podarunkowego, od którego wartości Organizator Promocji będzie przyznawał 20% zwrotu od wydanej kwoty. Zwrot 20% zostanie przyznany na kolejny bon podarunkowy - w prezencie.

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 14.12.2019 do 24.12.2019 r.
Promocja obowiązuje w salonie Centrum Zdrowia i Urody Mayorka ul. Ks. Cz. Majorka 14, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Uczestnicy Promocji:

Uczestnikiem Promocji może być osoba posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych (ukończyła 18 lat i nie jest częściowo lub całkowicie ubezwłasnowolniona w rozumieniu Kodeksu Cywilnego). Osoby nieposiadające pełnej zdolności do czynności prawnych mogą brać udział w Promocji jedynie przy współudziale swojego przedstawiciela ustawowego/opiekuna prawnego, który zapoznał się z treścią Regulaminu i zaakceptował jego postanowienia.
Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne.
Każdy Uczestnik biorący udział w Promocji potwierdza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i w pełni go akceptuje.


Informacje o Bonie podarunkowym

1. Sposób nabywania i realizacji Bonów Podarunkowych jest opisany szczegółowo w „Regulaminie nabywania i realizacji bonów podarunkowych”, który udostępniony jest na stronie internetowej www.mayorkaostrow.pl/Bony Podarunkowe/

 

Regulamin nabywania i realizacji bonów podarunkowych:

 1. Definicje: bon podarunkowy, zwany dalej Bonem - bon na określony zabieg/pakiet zabiegów/określoną kwotę nabywany przez Klienta Centrum Mayorka, zwanego dalej Zamawiającym, dla osoby trzeciej, zwanej dalej Obdarowaną.Centrum Mayorka - Centrum Zdrowia i Urody Mayorka, w której nabywany i realizowany jest Bon znajduje się pod adresem: 63-400 Ostrów Wielkopolski ul. Ks. Prałata Cz. Majorka 14.
 2. Bony upoważniają do skorzystania z usług kosmetyczno-fryzjerskich zgodnie z obowiązującym cennikiem.
 3. Obdarowany zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji dogodnego terminu wizyty z podaniem numeru Bonu (znajduje się w dolnej części Bonu) telefonicznie po nr telefonu +48 884 000 613, bądź osobiście w Centrum Mayorka.
 4. Bon należy okazać przed skorzystaniem z zabiegu.
 5. Bon ważny jest przez 3 miesiące od momentu jego nabycia. Na prośbę Zamawiającego ważność może być przedłużona do 6 miesięcy (opcja dostępna wyłącznie podczas składania zamówienia, nie obowiązuje po odbiorze lub wysyłce Bonu, albo po przegapieniu ważności bonu)
 6. Bony, którym upłynął termin ważności i nie zostały zrealizowane w terminie, w sytuacjach wyjątkowych mogą zostać przedłużone na ustalony w porozumieniach z właścicielem Centrum Mayorka.
 7. Bony nie podlegają zwrotowi, ani wymianie na gotówkę.
 8. W przypadku, gdy wartość usługi jest niższa niż wartość Bonu, Centrum Mayorka nie jest zobowiązane do zwrotu różnicy wartości. Pozostałą kwotę można wykorzystać przy kolejnym zabiegu w okresie ważności Bonu
 9. W przypadku, gdy wartość usługi przekroczy wartość Bonu, Obdarowany dopłaca różnicę.
 10. Jeżeli Bon obejmuje zabiegi, które z powodu istnienia przeciwwskazań nie mogą zostać wykonane u Obdarowanego, istnieje możliwość ich zamiany na inne o tej samej lub podobnej wartości.
 11. Bony nie łączą się z promocjami i rabatami dostępnymi w Centrum Mayorka.
 12. Bon może zostać zrealizowany podczas kilku wizyt w Centrum Mayorka.
 13. Bon może być wykorzystany tylko i wyłącznie na usługi świadczone w Centrum Mayorka z wyłączeniem pakietów specjalnych zawierających kosmetyki i tylko i wyłącznie w okresie jego ważności.
 14. Sposób pakowania Bonu zależą od wartości Bonu:
  o Bony podarunkowe poniżej 150 zł występują w formie zaproszenia w ozdobnej kopercie. Istnieje możliwość dopłaty do opakowania (ozdobne pudełko – 5 zł,)
  o Bony podarunkowe od wartości 150 zł pakowane są gratis w ozdobne pudełko prezentowe, z wyłączeniem gratisowych bonów promocyjnych. W takim przypadku bon podarunkowy główny pakowany jest w eleganckie pudełko a bon dodatkowy w ozdobną kopertę.
 15. W przypadku sytuacji nie ujętych w niniejszym Regulaminie decyzje podejmuje właściciel Centrum Mayorka
 16. Niniejszy Regulamin stanowi integralną część zakupu Bonów. Zamawiający oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią akceptują go w całości.

 

 

Mayorka

Centrum Zdrowia i Urody
ul. Ks.Cz. Majorka 14
63-400 Ostrów Wielkopolski

 

Polityka prywatności i polityka cookies

Kontakt z nami

Tel: +48 884 000 613
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Newsletter

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile z najnowszymi informacjami.

Search