Aktualności

Czym jest program lojalnościowy Centrum Zdrowia i Urody Mayorka?

 Program lojalnościowy został stworzony specjalnie dla osób regularnie odwiedzających nasze Centrum. W tym celu został utworzony bardzo prosty i atrakcyjny system przyznawania punktów, nie tylko w zamian za zakupione usługi / kosmetyki.
Mamy nadzieję, że w ten sposób odwdzięczymy się każdemu, kto odwiedza nasze Centrum regularnie.

Jesteś kosmetyczką, fryzjerką, stylistką paznokci, masażystką? Marzysz o pracy, która da Ci możliwość rozwoju i chcesz pracować w świetnej atmosferze, w ambitnym, młodym zespole? W związku z dynamicznym rozwojem naszego Centrum systematycznie rozbudowujemy nasz zespół, by zapewnić wysokie standardy usług naszym klientom!

Już w najbliższy piątek zapraszamy Was na Dzień Otwarty z marką Babor!

W godz. 12.00-18.00 ekspertki z firmy Babor przeprowadzą warsztaty ze zmywania twarzy techniką Babora z zastosowaniem oliwki hydrofilnej. Pod okiem specjalisty nauczysz się jak prawidłowo wykonać demakijaż. Po tym zabiegu druga z ekspertek przeprowadzi analizę skóry z wykorzystaniem Derma Vizualizera.

Jeśli masz jakiś problem kosmetyczny twarzy lub ciała, ale nie wiesz, który zabieg mógłby Ci pomóc, śmiało zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację!

Za 1500 zł został zlicytowany voucher na zabieg endermologii LPG Alliance, który przekazaliśmy na licytację WOŚP do ostrowskiego sztabu! To nasza cegiełka dla orkiestry Jurka Owsiaka!

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Centrum zatrudnimy fryzjerów! Jeśli czujesz, że wraz z nowym rokiem potrzebujesz zmian, chcesz się rozwijać i pracować w młodym, ambitnym zespole - zgłoś się do nas! Oferujemy atrakcyjne warunki pracy!

Mayorka

Centrum Zdrowia i Urody
ul. Ks.Cz. Majorka 14
63-400 Ostrów Wielkopolski

 

Kontakt z nami

Tel: +48 884 000 613
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Newsletter

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile z najnowszymi informacjami.

Search